В українському сегменті соцмереж регулярно можна побачити фото- і відеоматеріали, на яких очевидці зафіксували наслідки ДТП у тих чи інших регіонах. Правоохоронні органи, як правило, цьому ніяк не перешкоджають. При цьому далеко не скрізь законодавство так само ліберально ставиться до любителів знімати на камеру результати аварій. У деяких країнах за це можна отримати навіть тюремний термін.
Зокрема, в Нідерландах за документування дорожніх інцидентів водіями передбачено штраф у розмірі 230 євро (близько 10 000 гривень). У Німеччині ж подібні дії кваліфікуються як кримінальний злочин із відповідними юридичними наслідками.
Зйомка місця ДТП карається німецьким законодавством штрафом у розмірі 1000 євро (близько 44 000 гривень) або ж позбавленням волі на строк до двох років. Настільки жорсткі санкції пояснюються тим, що своїми діями “роззяви” зазіхають на конфіденційність постраждалих осіб.
Чимало кросоверів на ринку вважаються доволі надійними і довговічними, проте деякі їхні версії виявляються напрочуд…
Якщо ми говоримо про найшвидші авто, мова, найімовірніше, йде про дорогі моделі, ціною в сотні…
Обслуговування автомобіля вимагає не тільки уваги до деталей, а й дотримання певних правил, які безпосередньо…
Купівля автомобіля класу люкс не завжди пов'язана з багатомільйонними витратами. Деякі моделі, як з'ясувалося, можна…
Сегмент SUV (позашляховики і кросовери) почав активно набирати популярність у 1980-х роках і відтоді набуває…
Колись американська компанія Tesla зробила революцію у сфері розробки та виробництва електричних автомобілів. Однак останніми…