Поведінка водіїв у великих містах і невеликих селищах часто дуже сильно різниться. Багато в чому це пов’язано із соціальним становищем і відсутністю належного контролю з боку поліції. Водночас жителів сіл ніхто не звільняє від відповідальності за “дурнуваті” порушення.
Так, селяни нерідко використовують малолітражні скутери, мопеди та мотоблоки для пересування населеними пунктами і навіть для транспортування вантажів. При цьому мало хто реєструє зазначені транспортні засоби в МВС і оформляє на них права потрібної категорії. Хтось вважає, що за наявності посвідчення категорії “А”, отримувати додатково категорію “А1” не потрібно. У підсумку ПДР систематично порушуються, а поліція в деякі села може не приїжджати місяцями.
Юристи попереджають, що рано чи пізно така самодіяльність може закінчитися штрафом у розмірі 850 гривень – за їзду без реєстрації (1700 гривень у разі повторного порушення), а також стягненням у 3400 гривень за їзду без прав (40 800 гривень у разі повторного порушення).
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…
На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…