Усі шини рано чи пізно втрачають тиск і спускають із природних причин через зношування матеріалів. Але якщо це відбувається без явної на те причини і вам доводиться підкачувати колесо щодня, слід задуматися, що трапилося. Експерти SlashGear звертають увагу, що ігнорування цієї проблеми може призвести до аварії і пропонують низку способів з’ясувати, чому тиск у шинах падає.
Перевірте ущільнювач борту та обід колеса
Якщо з бортовим ущільненням або ободом колеса є проблеми, з’являється отвір, через який повільно виходить повітря. Так буває не тільки через пошкодження, а й також через неправильне встановлення або скупчення бруду в місці кріплення. Знайти місце витоку можна за допомогою мильного розчину, яким потрібно поступово обробляти ділянку за ділянкою. Якщо вона пузириться, ви знайшли свій витік.
Перевірте шток клапана на наявність проблем
Шток клапана – це невелика, але дуже важлива частина шини, яка складається з сердечника штока клапана і ковпачка штока клапана. Зазвичай він регулює тиск повітря в шинах і контролює, як повітря входить або виходить з ваших шин. Коли вам потрібно накачати шину, це те місце, куди ви прикріплюєте насос. Якщо ковпачок відсутній, стрижень штока клапана стає вразливим для бруду і вологи, які можуть накопичуватися і деформувати шток клапана. Коли шток клапана деформується, він може тріснути або стати крихким. Згодом він втрачає герметичність і починає повільно пропускати повітря. Іноді сам стрижень штока клапана може ослабнути або вийти з ладу через зношування, що також може спричинити повільний витік. Знову ж таки, метод з мильною водою може виявитися тут корисним.
Перевірте шину на дрібні проколи
За великого проколу ви можете помітити поріз або почути гучний шиплячий звук, коли щось гостро і твердо проколює шину. Однак не всі гострі предмети залишають велику, миттєво помітну вм’ятину. Такі предмети, як невелике каміння, цвяхи і шурупи, можуть створювати крихітні отвори і застрявати в них, змушуючи ваші шини повільно втрачати тиск.
Дізнайтеся, скільки років вашим шинам
Є поради, як зробити так, щоб ваші шини служили довше. Але правда в тому, що як би добре ви за ними не доглядали, ваші шини з часом почнуть старіти і зношуватися. У міру старіння шин у них підвищується ймовірність виникнення проблем. У старих шин можуть почати з’являтися тріщини на боковинах або протекторі, а гума може стати крихкою, через що буде важко утримувати повітря належним чином. Цей поступовий знос може в кінцевому підсумку призвести до повільних витоків.
Купівля автомобіля, навіть уживаного - це завжди витратна угода. Однак українці можуть знайти місце, де…
Мало хто з водіїв буде радий, якщо його автомобіль зупинить поліція. Однак патрульним також іноді…
В Україні поліції заборонено зупиняти автомобілі на власний розсуд без конкретної причини. Але це зовсім…
Автомобільні штрафи в Україні є найпоширенішим покаранням для водіїв за порушення ПДР. Водночас багато хто…
Розкішні німецькі кросовери - це поєднання стилю, технологій, високих якості та продуктивності. Все це і…
Зима - складний час для автомобілістів, особливо в умовах українських морозів. Однією з поширених проблем,…