Статті

Чому скриплять двірники на лобовому склі автомобіля і як це виправити

Однією з найбільш дратівливих проблем під час водіння є скрипучі двірники на лобовому склі. Багато водіїв намагаються заглушити цей звук музикою, але це лише тимчасове рішення. Проблема залишається, і вона може стати серйозною перешкодою для безпечного водіння, оскільки знижує видимість. Основна причина скрипу склоочисників – їхнє забруднення. Коли двірники брудні, вони не функціонують належним чином, що може стати небезпечним фактором на дорозі. Однак, це не єдина причина скрипу: навіть нові двірники можуть скрипіти одразу після встановлення.

Скрип склоочисників також може бути спричинений пошкодженнями або неправильним налаштуванням швидкості їхньої роботи. Наприклад, занадто висока швидкість роботи склоочисників під час слабкого дощу або неправильний тип встановлених щіток можуть спричинити дратівливий звук. На щастя, існують прості та доступні методи усунення цих проблем, крім регулярної заміни двірників двічі на рік.

Як усунути скрип двірників і коли їх замінювати
Перед тим як купувати нові склоочисники, рекомендується уважно оглянути поточні. Шукайте тріщини або інші пошкодження гумових лез. Якщо пошкодження помітні, тоді дійсно варто задуматися про заміну. В іншому випадку, регулярне чищення лобового скла допоможе уникнути дратівливого шуму, оскільки двірники працюватимуть без перешкод.

Крім того, слід регулярно очищати самі леза склоочисників. Досить протерти їх чистою тканиною. Для більш глибокого очищення можна використовувати спирт, який є доступним і ефективним засобом. Ще одна проблема – ослаблення важелів двірників з віком автомобіля. У такому разі достатньо підтягнути важелі, щоб усунути скрип.

Також можна спробувати змастити леза силіконом або WD-40, щоб зменшити тертя між двірниками і лобовим склом. Нанесіть невелику кількість мастила, і двірники знову стануть працювати тихо.

Recent Posts

Як очистити каталізатор автомобіля: два перевірені методи

Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…

22.11.2024

Помилки під час заміни свічок запалювання, які вбивають двигун автомобіля

Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…

22.11.2024

Гідравлічний vs механічний домкрат: який обрати для автомобіля

Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…

22.11.2024

Як розпізнати неякісний бензин: поради для автомобілістів

На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…

22.11.2024

Що робити, якщо пробив колесо на автомобілі, а запаски немає: поради для водіїв

Сьогодні автовиробники заради економії стали частіше випускати машини без штатного запасного колеса, що підвищує ризик…

22.11.2024

Коли краще не заряджати смартфон через прикурювач в автомобілі

Сьогодні гаджети є частиною повсякденного життя більшості українських автомобілістів. Тож не дивно, що великою популярністю…

22.11.2024