Сьогодні знайти турбомотор можна під капотом навіть бюджетних автомобілів. У гонитві за екологічністю і паливною ефективністю виробники все частіше роблять ставку на двигуни з наддувом. Але наскільки вони надійні порівняно з традиційними «атмосферниками»? Експерти “РБК-Україна” дали відповідь на це запитання.
Для початку слід зрозуміти, що таке турбований двигун. Як відомо, робота ДВЗ пов’язана із займанням паливо-повітряної суміші. Щоб зробити віддачу від цього процесу максимальною, повітря подають у двигун під тиском, створюваним турбокомпресором, який, своєю чергою, працює від енергії вихлопних газів, що виходять під тиском із силової установки.
Незважаючи на візуальну простоту конструкції турбіни, вона виробляється із застосуванням високих технологій, щоб витримувати величезні навантаження. Однак це також створює додаткові проблеми для надійності агрегату, а ремонт таких моторів складніший і обходиться помітно дорожче, ніж «атмосферників». Тому водіям при розгляді двох видів двигунів завжди доводиться робити вибір між продуктивністю і довговічністю.
Дізнайтеся, які 5 важливих предметів завжди потрібно мати в автомобілі для безпеки та готовності до…
Чи безпечно пити безалкогольне пиво за кермом? Дізнайтеся, чи вплине його вміст алкоголю на результати…
Geely презентувала бюджетний позашляховик з витратою 1.5 л на 100 км, що став цікавим вибором…
У Німеччині зафіксували вінтажний мотоцикл Дніпро з коляскою, який підлягає модернізації. Екземпляр вже проїхав 600…
В Україні можуть з'явитися паркомісця для водіїв із маленькими дітьми, що значно спростить їхнє життя…
Українці все частіше обирають бюджетні кросовери замість седанів чи хетчбеків. Причина — універсальність, комфорт і…