Віднедавна МВС заборонило проводити реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів для осіб, які мають проблеми з ТЦК. Інакше кажучи, військовозобов’язані громадяни, які не стали на військовий облік або ухиляються від призову в армію за мобілізацією, не можуть продати або купити автомобіль. Але разом із цим з’явилися чутки про те, що в «ухилянтів» можуть відібрати машину за неявку за повісткою. Чи так це насправді?
Читайте також:
Новий штраф для водіїв до 17 000 гривень: за що каратимуть
За які «євробляхи» українців не можуть оштрафувати на 170 000 гривень
Прямого механізму позбавлення майна за ухилення від мобілізації не існує. Однак позбутися майна внаслідок порушення мобілізаційного законодавства все ж можна. Якщо ТЦК випише громадянину штраф за неявку за повісткою або ухилення від взяття на облік і це стягнення не буде погашено, справу передадуть виконавчій службі, яка як забезпечувальний захід може накласти арешт на майно боржника.
Коли сума загальної заборгованості за штрафами перевищить 160 000 гривень, виконавець може ініціювати процедуру конфіскації майна боржника, яке згодом можуть продати на аукціоні. Враховуючи, що мобілізаційні штрафи можуть сягати 25 500 гривень, цей сценарій цілком можливий на практиці. За рахунок виручених коштів погасять усі штрафи, оплатять виконавчі збори, а залишок коштів повернуть екс-власнику транспортного засобу.
В Японії місцеві компанії давно освоїли розробку і масовий випуск гібридних автомобілів, ставши лідером у…
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…