Сьогодні виробники рекомендують не прогрівати двигуни автомобілів занадто довго. У деяких країнах за це навіть передбачено штраф. Багато в чому це пов’язано з екологічними вимогами, але експерти звертають увагу, що занадто довге прогрівання на холостих обертах загрожує також і серйозними наслідками для мотора і каталізатора.
Читайте також:
Примерзли двері та замок в автомобілі: як швидко вирішити проблему
Оштрафують або кинуть за ґрати: які слова водіям не можна говорити поліції
Яку оливу заборонено заливати в двигун автомобіля
Відомо, що сучасні інжекторні двигуни у своїй конструкції передбачають роботу одразу після пуску, а синтетичні моторні оливи, що пропонуються на ринку, можуть зберігати свої характеристики навіть за сильних морозів. Відповідно необхідність довгого прогрівання силової установки в принципі відпадає.
Якщо ж гріти двигун занадто тривалий період часу систематично, то це призводить до появи нагару на клапанах і форсунках. Через брак тиску в системі на холостих обертах масло погано циркулює і змащує елементи двигуна, що труться, що призводить до їх швидкого зносу.
Що стосується каталізатора, то він у такому разі страждає через неповне згоряння палива в циліндрах, яке потрапляє в нього. Через підвищення температури залишки бензину запалюються прямо в ньому, що поступово руйнує його.
У столиці Катару Досі місцева поліція затримала стрітрейсера, який розсікав вулицями на спортивному автомобілі Toyota…
Німецький концерн BMW повідомив про перекриття каналу нелегальних поставок своїх автомобілів до Росії. Як пише…
Термін служби сучасної акумуляторної батареї (АКБ) в автомобілі становить 3-5 років, але є випадки, коли…
Кожен автомобіліст може зіткнутися з найнебезпечнішою ситуацією, коли раптово відмовили гальма. Причин цієї несправності може…
Патрульна поліція почала «полювання» на водіїв із «неправильними» водійськими посвідченнями. Юристи звертають увагу на почастішання…
Патрульна поліція України звертається до водіїв із закликом дотримуватися Правил дорожнього руху (ПДР) у частині…