В Україні водіння в нетверезому вигляді є одним із найсерйозніших порушень ПДР і карається позбавленням прав, а також штрафом до 51 000 гривень. В умовах свят у багатьох водіїв виникає спокуса сісти за кермо одразу після застілля, але скільки часу потрібно почекати, щоб не отримати стягнення і не потрапити в халепу?
Експерти зазначають, що середня швидкість розщеплення алкоголю в організмі становить близько 10 грамів чистого етанолу на годину. Якщо людина вагою в 60 кілограмів вип’є 100 грамів горілки, то їй сідати за кермо не можна щонайменше шість годин. 100-кілограмовому чоловікові знадобиться для «відпочинку» вдвічі менше часу. Якщо йдеться про пиво, то 0,5 літра напою «вивітриться» через 2,5 години.
Прискорити процедуру в домашніх умовах практично неможливо, для цього потрібна крапельниця, яку вам поставлять у медзакладі. Однак на ранніх стадіях можна спробувати частково нівелювати вплив алкоголю на організм вживанням активованого вугілля або ентеросорбентів, вживанням великої кількості води. Важка, жирна та смажена їжа сповільнює процес сп’яніння, але й виводитися алкоголь з організму буде довше.
Під час купівлі будь-якого автомобіля в Україні власник зобов'язаний зареєструвати його в МВС, де йому…
Пошук і придбання вживаного автомобіля може стати справжнім випробуванням навіть для досвідченого автомобіліста. У зв'язку…
Сучасні реалії в Україні такі, що автомобілісти регулярно стикаються з перевірками на блокпостах, де чергують…
Запотівання вікон в автомобілі взимку стало однією з найбільш дратівливих проблем для українських автомобілістів. Боротися…
У 2024 році в Україні, незважаючи на війну, стрімко зростав попит на преміальні марки автомобілів.…
Зимова гума значно покращує керованість автомобіля, але створює багато шуму, особливо, якщо це шиповані шини.…