Як відомо, взимку видимість на українських дорогах обмежена, а тому водіям потрібно докладати більше зусиль, щоб позначити себе для інших учасників руху. З цією метою до ПДР було внесено вимоги про обов’язкове використання цілодобово за межами населених пунктів денних ходових вогнів або ближнього світла як альтернативи. Це дає змогу «підсвічувати» машину в умовах поганої видимості та запобігати аварійним ситуаціям.
Більшість водіїв авто, конструкція яких передбачає наявність ДХВ, використовують саме їх, але експерти пояснюють, що цей спосіб є більш небезпечним, ніж використання ближнього світла. Усе тому, що під час активації ДГЗ задні ліхтарі не працюють, а отже машину буде погано видно ззаду.
Якщо ж увімкнути ближнє світло фар, то світлотехніка активується повністю, що дасть змогу краще «підсвітити» машину. Оскільки пункт 9.8 ПДР дає змогу однаковою мірою використовувати як ДГЗ, так і ближнє світло, то останнє буде кращим з точки зору безпеки.
Обираючи вживаний автомобіль, більшість покупців звертають увагу не лише на ціну, а й на надійність,…
У сервісному центрі МВС зафіксували вкрай незвичний випадок — на перевірку потрапило фальшиве водійське посвідчення,…
В Україні дедалі більше автовласників стикаються з ситуацією, коли штрафи за порушення правил дорожнього руху…
На вулицях Києва з'явився надпотужний і вкрай рідкісний екземпляр — Mercedes-AMG S63 Coupe, який пройшов…
Виїзд на дорогу навіть на коротку відстань вимагає відповідальності. Окрім водійського посвідчення, кожен автовласник зобов’язаний…
Видання Твоя МАШИНА вирішило згадати автомобілі 2000-х років з легендарною надійністю. Їхні двигуни та коробки…