В Україні вже не перший день дощить. Що робити, якщо гроза застала водія в автомобілі – читайте у статті.
Перше, чого не можна робити, потрапивши в грозу на машині – панікувати. Як відомо, саме паніка є причиною великого числа жертв у небезпечній ситуації. Людина, що потрапила в грозу і сильну зливу, запросто може зробити масу фатальних помилок в управлінні, гальмуванні й інших маневрах. Тому насамперед, водієві необхідно зібрати волю в кулак, і діяти рішуче.
Якщо, крім блискавки з громом, грозовий шторм супроводжується шквальним вітром, градом і зливою, вірним рішенням для водія буде зупинити машину. Зрозуміло, зробити це потрібно далеко від дерев, всіляких хитких конструкцій та інших високих споруд, які від сильного вітру можуть впасти, пошкодивши автомобіль і травмувавши вас.
Важливо пам’ятати, що просто з’їхати на узбіччя – не найкращий варіант – водії автомобілів, які прямують за вами, цілком можуть виявитися панікерами або новачками за кермом. А це, в свою чергу, підвищує ризик аварії з вашою участю. Тому найкращим рішенням буде заїхати на стоянку, парковку або на АЗС.
В Японії місцеві компанії давно освоїли розробку і масовий випуск гібридних автомобілів, ставши лідером у…
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…