Назвали 7 “фішок” автомобіля, про які знають лише професіонали

Експерти Bigmir розповіли про досить поширені, але маловідомі опції в авто, які можуть значно полегшити життя водію.

Визначення розташування заливної горловини

Варто визнати, що це безперечно одна з найпопулярніших “фішок”, про яку останнім часом “гуде” весь інтернет. Так, якщо ліворуч чи праворуч від значка палива є стрілочка, то заливна горловина буде з відповідного боку.

Багатофункціональність важеля поворотника

Якщо легенько доторкнутися до важеля, він моргне рівно тричі, що буде корисним, наприклад, при перелаштуванні. Але дана опція доступна не на всіх автомобілях.

Кондиціонер об’єднаний із бардачком

У деяких машинах можна відкрити заглушку в бардачку і туди почне потрапляти холодне повітря. Це дозволяє мати щось на кшталт мініхолодильника у машині.

Дитячий замок

Це чорний перемикач на торці дверей, який дозволяє “відключити” ручки в салоні автомобіля для задніх пасажирів. Таким чином, діти під час своїх ігор не зможуть відчинити двері зсередини та випасти на дорогу.

Вимкнення подушки безпеки

Знову ж таки в контексті безпеки дітей, у машині існує функція відключення подушки безпеки переднього пасажира, щоб поставити туди дитяче крісло. У деяких авто цей процес зроблений максимально зручним за рахунок спеціального перемикача збоку торпедо або бардачку.

Регулювання протисонячного козирка

У сучасних авто козирок можна не тільки опускати для захисту від сонця спереду, але і переводити його в бічне положення і навіть висувати, щоб зробити захист від сонця на заході сонця або сході максимально ефективною.

Захований ключ у середині брелока авто

Сьогодні майже всі автомобілі мають центральний замок із ключем, який дозволяє відкривати та закривати авто дистанційно. Водночас, буває, що батарейка в ключі, наприклад розрядилася. У таких ситуаціях допоможе фізичний ключ, який схований у корпусі брелока.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти