Представники компанії Nissan опублікували перші офіційні зображення нового рамного позашляховика Nissan Terra, створеного на базі пікапа Navara. Новинка буде доступна у варіантах на п’ять і сім місць, а продажі позашляховика стартують в 2018 році.
Новий Nissan Terra отримав масивну решітку радіатора і велику оптику, а протитуманні освітлювачі вмонтовані в передній бампер. В цілому новий позашляховик має чимало спільних рис з пікапом Nissan Navara.
Під капотом Nissan Terra встановлено 2,5-літровий атмосферний бензиновий мотор, який здатний генерувати 184 кінських сили. На вибір клієнтам запропонують АКПП і «механіку».
Де у Львові пройти навчання на категорію B: порівняння автошкіл Для навчання на категорію B…
У липні 2026 року український ринок поповнився 6,8 тис. вживаних легковиків віком до п’яти років,…
Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…