Французька компанія Renault готує для своїх шанувальників новий бюджетний кросовер під назвою Kiger. Модель вже вивели на дорожні тести, завдяки чому автомобіль потрапив на шпигунські знімки.
Як зазначається, незважаючи на те, що паркетник буде представлений в сегменті бюджетних автомобілів, в салоні він отримає широкий список сучасних опцій.
На знімках експерти встигли розглянути тільки задню частину транспортного засобу, тоді як більша частина його залишилася прихована щільним камуфляжем. Навіть на перших фотографіях помітно, що у моделі з’являться сріблясті рейлінги на даху, світлодіодні задні ліхтарі.
Під капотом новинки очікується літровий атмосферний силовий агрегат, а потім не виключається і поява турбированного двигуна. У парі буде працювати механічна або автоматична коробка з 5-швидкісним діапазоном.
У салоні очікується нова мультимедійна система з широким дисплеєм, клімат-контроль, система запуску та інші опції.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…