Автоексперти розповіли, чи варто видаляти сажовий фільтр в автомобілі з дизельним двигуном, передає «Твоя МАШИНА» .
Фільтр сажі доповнює каталізатор, який усуває неприємний запах вихлопу і знижує в ньому концентрацію шкідливих речовин. Так осідає 90% сажі, що зменшує шкоду для екології. Однак іноді він перестає працювати, і замість того, щоб купити новий, автомобілісти просто відмовляються від нього. Начебто, все виглядає добре: не потрібно більше витрачатися на фільтри, знижується витрата палива і навантаження на двигун.
Однак мало хто знає про наслідки. Так, якщо ще не закінчився гарантійний термін, при знятті фільтр сажі машина позбавляється гарантії. При цьому турбіна піддасться більшого навантаження, так як обороти значно підвищаться.
Також відсутність фільтра помітять багато датчики, і електроніка почне давати збої. В результаті будуть виникати різні помилки. Також некоректно буде працювати система регенерації, яка активується не тільки в міру забруднення фільтра, але і з розрахунку витраченого палива. Тому якщо датчики не покажуть змін, цей процес може повторюватися багато разів. А на це потрібно паливо, що, призведе до його підвищеної витрати.
І нарешті, відмова від фільтр сажі призведе до збільшеним викидів в навколишнє середовище. При кожному натисканні на педаль газу автомобіль буде залишати за собою хмари чорного диму.
Багато позашляховиків відомі своєю вражаючою надійністю. Правильне обслуговування і помірний стиль водіння дає змогу деяким…
Електромобілі стають дедалі популярнішими, і компанія Xiaomi активно займає нішу на цьому ринку. Одним із…
Взимку водії часто стикаються з труднощами під час запуску двигуна. Основний винуватець - слабкий акумулятор,…
Електричні автомобілі сьогодні в тренді, але чимало автолюбителів ставляться до їх купівлі вкрай скептично. Не…
Кросовери сьогодні на піку популярності, українці цінують їх за комфорт, практичність і вседорожність. Багато хто…
Придбання автомобіля - це саме по собі відповідальне завдання, до якого не варто підходити легковажно.…