Водій може оскаржити штраф, який автоматично прилетів. Зробити це можна у вищому органі або через суд, повідомляє «Твоя МАШИНА».
Це прописано у ст. 289 КУпАП – оскаржити штраф можна протягом 10 днів після отримання штрафу. Але якщо з поважних причин водій не вклався в строк, то час може продовжити орган (посадова особа), правомочний розглядати скаргу.
Варто зазначити, що оскарження через орган, що стоїть вище, малоефективне. Так, фактично, скаргу розглядатиме керівництво патрульної поліції, і такі звернення схвалюють лише у 5% випадків. Натомість платити за звернення до вищого органу не потрібно – все робиться безплатно.
Якщо скарга подається через суд, то шанси виграти справу набагато вищі. Однак доведеться заплатити, і сама справа триватиме тривалий час. Тут треба одразу зважити, чи коштує таких витрат штраф 170 гривень.
Французькі автомобілі давно здобули репутацію комфортних, економічних і технологічних. Проте, щодо надійності існує чимало стереотипів.…
В Україні заборонено зупинку на швидкісних трасах поза визначеними зонами. Нові правила підвищують безпеку дорожнього…
У Польщі за неправильні номерні знаки загрожують серйозні штрафи і навіть тюремне ув'язнення до 5…
В Україні оновили правила техогляду, акцентуючи увагу на справності світлотехніки та запроваджуючи відео- та фотофіксацію.
Миття автомобіля на вулиці може призвести до штрафу до 1342 гривень. Дізнайтеся більше про нові…
Юристи попереджають про нову шахрайську схему з “тихими” штрафами від поліції, яка може загрожувати водіям…