Зараз, за умов війни, пошкодити колесо у дорозі простіше простого. Але що робити, коли ви пошкодили кілька шин або у вас просто немає запаски? Давайте розберемося.
Отже, якщо у вас в автомобілі немає запасного колеса або докатки, то в багажнику не зайвим буде спеціальний балон із піною для ремонту шин. Також може підійти комплект для ремонту шин за допомогою шнурків. Крім того, вам обов’язково потрібно мати компресор для колес або ручний насос.
Коли прокол уже стався, а в машині немає ні запаски, ні набору для ремонту та підкачування, можна спробувати знайти допомогу у сусідів по потоку. Якщо попадеться автомобіль, від якого запаска підійде – вам пощастило.
Навіть у такий непростий час не варто втрачати надію на роботу сервісів асистансу та евакуаторів. Але шансів на допомогу, відверто, мало.
Якщо їхати на спущеному колесі, гума руйнується та може пошкодити елементи автомобіля. Тому вдаватися до такого варіанту потрібно лише у крайніх випадках.
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…
На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…
Сьогодні автовиробники заради економії стали частіше випускати машини без штатного запасного колеса, що підвищує ризик…
Сьогодні гаджети є частиною повсякденного життя більшості українських автомобілістів. Тож не дивно, що великою популярністю…
В умовах зростання цін на автомобільне паливо, а також нестабільної фінансової ситуації в країні питання…