Зараз, за умов війни, пошкодити колесо у дорозі простіше простого. Але що робити, коли ви пошкодили кілька шин або у вас просто немає запаски? Давайте розберемося.
Отже, якщо у вас в автомобілі немає запасного колеса або докатки, то в багажнику не зайвим буде спеціальний балон із піною для ремонту шин. Також може підійти комплект для ремонту шин за допомогою шнурків. Крім того, вам обов’язково потрібно мати компресор для колес або ручний насос.
Коли прокол уже стався, а в машині немає ні запаски, ні набору для ремонту та підкачування, можна спробувати знайти допомогу у сусідів по потоку. Якщо попадеться автомобіль, від якого запаска підійде – вам пощастило.
Навіть у такий непростий час не варто втрачати надію на роботу сервісів асистансу та евакуаторів. Але шансів на допомогу, відверто, мало.
Якщо їхати на спущеному колесі, гума руйнується та може пошкодити елементи автомобіля. Тому вдаватися до такого варіанту потрібно лише у крайніх випадках.
Французькі автомобілі давно здобули репутацію комфортних, економічних і технологічних. Проте, щодо надійності існує чимало стереотипів.…
В Україні заборонено зупинку на швидкісних трасах поза визначеними зонами. Нові правила підвищують безпеку дорожнього…
У Польщі за неправильні номерні знаки загрожують серйозні штрафи і навіть тюремне ув'язнення до 5…
В Україні оновили правила техогляду, акцентуючи увагу на справності світлотехніки та запроваджуючи відео- та фотофіксацію.
Миття автомобіля на вулиці може призвести до штрафу до 1342 гривень. Дізнайтеся більше про нові…
Юристи попереджають про нову шахрайську схему з “тихими” штрафами від поліції, яка може загрожувати водіям…