Багато автомобілістів навіть не замислюються, в якому стані в їхній машині знаходиться така деталь, як дросельна заслінка. Побачивши в інтернеті сумнівні поради про її чищення від бруду, деякі з них кидаються «доглядати» її. Однак насправді це може суттєво нашкодити автомобілю.
Помітивши на дросельній заслінці велику кількість бруду, дбайливий автолюбитель видаляє її, очищаючи деталь до блиску. Але згодом, як правило, виявляє, що двигун почав працювати гірше. Оберти холостого ходу можуть почати “плавати”, або відхиляються від норми, стаючи або надмірно низькими, або навпаки – високими.
Досвідчені механіки пояснюють, що під час руху заслінка проточує невеликі зазори в корпусі дроселя. Бруд заповнює їх, компенсуючи цим знос металу. Це дозволяє працювати двигуну плавно і без проблем. Очистивши заслінку від бруду, водій утворює зайві шляхи надходження повітря, що призводить до порушення роботи двигуна.
Експерти рекомендують при обслуговуванні дросельної заслінки звертатися за допомогою до фахівців та не займатися самодіяльністю, не маючи повного розуміння роботи механізму.
Вже з 1 травня 2025 року в Україні запроваджується нова обов’язкова норма для автозаправних станцій:…
Зупинка транспортного засобу правоохоронцями — звична ситуація на українських дорогах. Проте далеко не всі дії…
Для багатьох водіїв звичка одразу вимикати двигун після зупинки авто здається логічною — мета досягнута,…
Після початку повномасштабної війни багато українців, які ввезли автомобілі на іноземних номерах, не змогли вчасно…
При здійсненні купівлі-продажу транспортного засобу в Україні продавець повинен враховувати нові податкові правила. Як нагадує…
Догляд за автомобілем - це не тільки про підтримку його чистоти, а й про регулярне…