Більшість водіїв в Україні, опинившись перед правосуддям, як правило, звертають увагу на його зміст, а не форму. Після звинувачень з боку поліції у скоєнні адміністративного правопорушення автомобілісти не замислюються над процедурою притягнення їх до відповідальності, вважаючи, що це не має особливого значення. А даремно.
Випадок, описаний юристами «Дорожнього адвоката», доводить, що лише одна поширена помилка патрульних дозволяє водіям уникнути штрафу. Зазначається, що водія зупинили за порушення правил дорожнього руху. Отримавши ухвалу про притягнення до адміністративної відповідальності, чоловік оскаржив її в суді. Як аргумент незаконності дій поліції він навів той факт, що патрульний не роз’яснив йому його права, що часто відбувається на практиці.
Суд погодився з доводами автомобіліста та зазначив, що порушення обов’язкової та встановленої законом процедури притягнення до адміністративної відповідальності зводить нанівець всю його суть. У результаті штраф було визнано незаконним та скасовано.
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…
На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…
Сьогодні автовиробники заради економії стали частіше випускати машини без штатного запасного колеса, що підвищує ризик…