З 18 травня в Україні набув чинності новий закон про посилення мобілізації, який, серед іншого, регламентує порядок вилучення у громадян і підприємств транспортних засобів. Речник Міноборони Дмитро Лазуткін уточнив, коли і в кого машини забирати не будуть.
Зокрема, представник відомства пояснив, що ТЦК і органи СБУ, які наділені новим законом повноваженнями за погодженням із місцевими органами влади вилучати особистий транспорт громадян, не зможуть проводити подібні процедури щодо однієї категорії автомобілів. Йдеться про випадки, коли у громадянина немає права власності на інші транспортні засоби.
Лазуткін наголосив на тому, що виконання військово-транспортного обов’язку громадянами, підприємствами та установами різної форми власності можливе лише, якщо в їхній власності є техніка, яка необхідна Силам оборони для виконання завдань на фронті. Це може бути будівельна та спеціальна техніка, а також машини підвищеної прохідності. Представники влади неодноразово обіцяли, що звичайні легкові авто вилучати ніхто ні в кого не буде.
Німецький автопром давно асоціюється з якістю, надійністю та витривалістю. І навіть якщо ваш бюджет обмежений…
Автомобільний світ 2025 року вражає розмаїттям, але серед десятків новинок є ті, що задають тон.…
Встановлення газобалонного обладнання (ГБО) — популярне рішення серед українських водіїв, які хочуть знизити витрати на…
Німецький автопром давно асоціюється з якістю, технічною досконалістю та ресурсом, якого вистачає на сотні тисяч…
Чому слово "Toyota" стало майже синонімом надійності? Багато хто чув історії про ці автомобілі, що…
Обираючи вживаний автомобіль, більшість покупців звертають увагу не лише на ціну, а й на надійність,…