Перевищення гранично допустимої швидкості руху є в Україні найпоширенішим видимо порушення ПДР. Відповідно штрафи за порушення швидкісного режиму – найбільш «популярні» серед автомобілістів. Водночас юристи звертають увагу, що деякі стягнення можна просто не платити, якщо у справі присутній один невеликий, але важливий нюанс.
Зазначається, що штрафи за перевищення швидкості, зафіксоване автоматизованою системою фіксації порушень, мають виписуватися з дотриманням певної процедури. Зокрема, притягнути водія до відповідальності за подібне порушення можна лише, якщо його було зафіксовано в місці, позначеному спеціальним дорожнім знаком 5.70. Він має бути розміщений на відкритій місцевості так, щоб його було добре видно всім учасникам дорожнього руху. Тобто водій повинен мати можливість заздалегідь дізнатися, що проходить швидкісний контроль.
Якщо зазначені умови не дотримувалися – не було знака або його було встановлено в місці, де його погано видно з транспорту, що проїжджає, штраф є незаконним. Юристи закликають оскаржувати такі дії поліції в суді, які з високою часткою ймовірності скасують стягнення.
В умовах зростання цін на автомобільне паливо, а також нестабільної фінансової ситуації в країні питання…
Купівля автомобіля, навіть уживаного - це завжди витратна угода. Однак українці можуть знайти місце, де…
Мало хто з водіїв буде радий, якщо його автомобіль зупинить поліція. Однак патрульним також іноді…
В Україні поліції заборонено зупиняти автомобілі на власний розсуд без конкретної причини. Але це зовсім…
Автомобільні штрафи в Україні є найпоширенішим покаранням для водіїв за порушення ПДР. Водночас багато хто…
Розкішні німецькі кросовери - це поєднання стилю, технологій, високих якості та продуктивності. Все це і…