Як відомо, в Україні заборонено виїжджати на дорогу автомобілям з несправною гальмівною системою. Однак іноді може трапитися так, що гальма можуть відмовити раптово просто під час поїздки. Як діяти в такій ситуації?
Насамперед у разі відмови гальм потрібно пробувати натискати на педаль знову і знову. Іноді під час несправності гальмівної системи вона виходить з ладу не повністю і водіям вдається “схопити” гальма сильним поперемінним натисканням на педаль.
Якщо у вас механічна трансмісія, можна спробувати поступово знизити швидкість руху автомобіля за допомогою зниження передачі. При цьому важливо швидко вичавлювати зчеплення і стежити за тахометром, щоб уникнути перевантаження мотора.
Якщо з якоїсь причини ви не можете використовувати гальмування двигуном, а швидкість руху авто невисока, то можна спробувати зупинити машину за допомогою стоянкового гальма. Робити це слід вкрай обережно, щоб уникнути перекидання транспортного засобу.
У разі, якщо всі способи були перепробувані і не дали результату або у вас немає часу на їх застосування, можна вдатися до контактного гальмування. Його суть полягає в тому, щоб знизити швидкість руху шляхом контакту із зовнішніми поверхнями – бордюром, кучугуром, копицею сіна, сміттєвим контейнером, пластиковими бочками тощо. Найкраще, щоб робити це по дотичній, а не в лоб, щоб уникнути серйозних ушкоджень і травм.
Розкішні німецькі кросовери - це поєднання стилю, технологій, високих якості та продуктивності. Все це і…
Зима - складний час для автомобілістів, особливо в умовах українських морозів. Однією з поширених проблем,…
Автомобілебудівна промисловість активно електрифікується і сегмент позашляховиків, зважаючи на свою популярність, не стоїть осторонь. Щороку…
Купівля вживаного автомобіля завжди пов'язана з ризиками. Такі фактори як вік і пробіг враховуються як…
Розкішні автомобілі здебільшого мають захмарні цінники, проте в деяких випадках їхня вартість дуже швидко падає…
Автомобільне скло - це не тільки важливий елемент захисту та огляду, але іноді й приклад…