Кожен автомобіліст може рано чи пізно зіткнутися з ситуацією, коли його транспортний засіб відмовляється заводитися. Причому, є ціла низка пояснень, чому так відбувається – від розрядженого акумулятора до відмови двигуна. Експерти назвали десять найбільш типових причин, чому не запускається двигун.
Читайте також:
Дві «секретні» функції в автомобілі, про які багато водіїв навіть не здогадуються
Терміново перевірте багажник: водіїв попередили про один незаконний штраф
Де водіїв штрафують на 12 000 гривень за «неправильне» взуття
Насамперед, звісно, варто звернути увагу на стан АКБ. Навіть якщо проблем із зарядом немає, сама батарея може вийти з ладу через те, що вичерпала свій ресурс. Також причиною проблем із запуском мотора може бути несправний стартер. Найчастіше в обох випадках доводиться міняти деталь, що вийшла з ладу.
Ще причинами того, що машина не заводиться, можуть бути проблеми з паливною системою, системою запалювання, куди входять несправності котушки запалювання, проводки, свічок, неполадки з паливним баком, насосом, форсунками, паливними фільтром і магістралями. Якщо свічки і паливний фільтр можна замінити самому, то інші проблеми, найімовірніше, доведеться вирішувати на СТО.
Додатково двигун може не запускатися через неполадки в електронному блоці управління (ЕБУ). Слід перевірити сигналізацію і запобіжники.
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…