Вважається, що позбутися прав в Україні можна за зовсім вже кричуще порушення ПДР, на кшталт їзди в нетверезому стані або серйозну ДТП. Але в деяких ситуаціях стати вимушеним пішоходом можна всього за один заборонений маневр на дорозі.
Читайте також:
Кого з українців поліції заборонено штрафувати за їзду без страховки за кермом автомобіля
Вісім головних правил, які рятують українських водіїв від автомобільних штрафів
Патрульна поліція Києва показала відео, як водій Mitsubishi, нехтуючи вимогами ПДР, здійснює розворот на пішохідному переході. Його одразу ж зупинили і притягнули до адміністративної відповідальності. У відомстві нагадали, що такий маневр є одним із найнебезпечніших, тому має виконуватися в суворій відповідності до Правил.
Розворот не можна виконувати на залізничних переїздах, мостах, шляхопроводах, естакадах і під ними, тунелях, на автомагістралях, на пішохідних переходах і ближче 10 метрів від них, а також за видимості менше 100 метрів (п. 10.7 ПДР).
Відповідно до .2 ст.122 КУпАП, порушення цього правила тягне за собою штраф у розмірі 510 гривень. Якщо водій при цьому спровокував аварійну ситуацію, то сума штрафу може скласти вже 850 гривень або може бути замінена на позбавлення прав на строк від 6 місяців до року (ч.4 ст.122 КУпАП).
Мало хто з водіїв буде радий, якщо його автомобіль зупинить поліція. Однак патрульним також іноді…
В Україні поліції заборонено зупиняти автомобілі на власний розсуд без конкретної причини. Але це зовсім…
Автомобільні штрафи в Україні є найпоширенішим покаранням для водіїв за порушення ПДР. Водночас багато хто…
Розкішні німецькі кросовери - це поєднання стилю, технологій, високих якості та продуктивності. Все це і…
Зима - складний час для автомобілістів, особливо в умовах українських морозів. Однією з поширених проблем,…
Автомобілебудівна промисловість активно електрифікується і сегмент позашляховиків, зважаючи на свою популярність, не стоїть осторонь. Щороку…