Статті

Як перекупи маскують проблеми автомобіля з двигуном під час продажу

На жаль, таке явище, як нелегальні перекупники в Україні вже міцно застовпило за собою значну частину автомобільного ринку. Часто недобросовісні ділки купують задешево дефектні автомобілі і, маскуючи недоліки, перепродують їх за завищеними цінами. Нерідко перекупи торгують і машинами з проблемними двигунами, що особливо небезпечно для гаманця покупців, враховуючи ціни на ремонт силових агрегатів. Досвідчений автоексперт пояснив, як продавці маскують проблеми з моторами.

Читайте також:

Десять дизельних автомобілів з найнижчою витратою палива

Щоб не було проблем: дев’ять важливих правил проїзду блокпоста на автомобілі

За їзду з якими номерами в Україні можна отримати штраф

Зокрема, ділки вкрай часто приховують знижений тиск у циліндрах двигуна. Це робиться шляхом введення в камери згоряння невеликої кількості мастила через отвори для свічок. Якщо виконати цей трюк безпосередньо перед перевіркою компресії, то він допоможе тимчасово приховати недоліки, оскільки лубрикант заповнить мікропошкодження і зазори, підвищивши тим самим до норми показники тиску. Викрити обман можна шляхом перевірки тиску не відразу, а після 10-15 хвилин роботи двигуна на холостих обертах. За це масло стече і проблема знову повернеться.

Також експерт рекомендує під час вибору автомобіля з пробігом ретельно оглядати задню частину двигуна. Звертати увагу слід на приховані масляні патьоки, особливо на ділянці навколо маслозаливної горловини. Навіть дрібні сліди масла можуть свідчити про неполадки в системі вентиляції картера.

Ще експерт рекомендує перевірити автомобіль на наявність проблем із вихлопною системою шляхом проведення невеликого тесту. Двигун слід завести і довести його роботу до позначки в 3000 оборотів на хвилину, після чого цей показник потрібно утримувати 10 секунд, а потім різко наростити обороти до позначки 5000 і негайно відпустити педаль газу. Якщо в цей момент із вихлопної труби повалить хмара сизого диму, то це свідчитиме про наявність прихованих проблем із двигуном.

Крім того, експерт зазначив, що перекупи нерідко йдуть і на більш витончені методи, щоб приховати серйозні несправності. Приміром, у бензиновий двигун заливається масло для дизельного мотора, також використовуються спеціальні присадки. Це дає змогу ненадовго зменшити шум від роботи двигуна, а також скоротити димність вихлопу.

Recent Posts

Коли краще не заряджати смартфон через прикурювач в автомобілі

Сьогодні гаджети є частиною повсякденного життя більшості українських автомобілістів. Тож не дивно, що великою популярністю…

22.11.2024

Як заощадити 2000 гривень на заправці автомобіля: експерт дав водіям просту пораду

В умовах зростання цін на автомобільне паливо, а також нестабільної фінансової ситуації в країні питання…

22.11.2024

Де українці можуть купити автомобіль з пробігом за 800 гривень

Купівля автомобіля, навіть уживаного - це завжди витратна угода. Однак українці можуть знайти місце, де…

22.11.2024

Юрист назвав три категорії водіїв, яких бояться зупиняти патрульні

Мало хто з водіїв буде радий, якщо його автомобіль зупинить поліція. Однак патрульним також іноді…

22.11.2024

Які автомобілі поліція зупиняє найчастіше: патрульний розкрив «чорний список»

В Україні поліції заборонено зупиняти автомобілі на власний розсуд без конкретної причини. Але це зовсім…

22.11.2024

Водіям розповіли про незаконність одного поширеного штрафу поліції

Автомобільні штрафи в Україні є найпоширенішим покаранням для водіїв за порушення ПДР. Водночас багато хто…

22.11.2024