Українські автомобілісти часто використовують для комунікації між собою різного роду сигнали транспортного засобу. Деякі з них на подив самих водіїв іноді опиняються поза законом. Причому в окремих випадках за зайву «товариськість» можна навіть позбутися прав.
Читайте також:
Втратити права стане простіше: в Україні можуть запровадити новий вид покарання для водіїв
Негайно перевірте багажник: в Україні почали штрафувати водіїв за одну дрібницю
Шість запитань, які потрібно поставити продавцю перед купівлею автомобіля з пробігом
Зокрема, йдеться про аварійну сигналізацію, яку багато керманичів вмикають, щоб «посигналити» іншим водіям. ПДР забороняє це робити і встановлює вичерпний перелік підстав для ввімкнення «аварійки». До них належить рух із технесправностями, буксирування авто, вимушена зупинка або зупинка на вимогу поліції, засліплення водія фарами зустрічного транспорту, ДТП.
Якщо водія викриють у використанні аварійної сигналізації і він не зможе пояснити причини такої дії, йому загрожує штраф 425 гривень. У разі, якщо це призвело до ДТП, то сума стягнення становитиме вже 680 гривень, а керманича можуть позбавити водійських прав на строк до року.
Німецький автовиробник Audi активно готується до прем’єри нового флагманського кросовера, який може отримати назву Q9.…
Компанія Kia розсекретила зовнішність і технічні характеристики оновленого кросовера Sportage 2025, орієнтованого на китайський ринок.…
Компактні кросовери завоювали величезну популярність в усьому світі завдяки своїй універсальності, підвищеному кліренсу, сучасному дизайну…
Уже 3 квітня компанія Skoda планує представити спортивну модифікацію свого нового електричного кросовера Elroq. Офіційна…
З 1 квітня 2025 року в Україні діють оновлені правила виїзду чоловіків за кордон. Основна…
В Україні водіям, які вперше отримали посвідчення водія, видається тимчасовий документ терміном на 2 роки.…