Багато автомобілістів забувають, що бензин має свій термін придатності. В Україні ДСТУ вимагає, щоб виробники виготовляли пальне, яке зберігає свої якості протягом року. Однак це стосується ідеальних умов зберігання. Ба більше, зараз більшість бензину завозиться в країну з-за кордону і перевірити його реальний термін виробництва може бути не так просто. Таким чином, залите в бак паливо в деяких випадках може зіпсуватися вже через кілька місяців після заправки. Що ж буде з автомобілем у такому разі?
Читайте також:
Оштрафують при першій зупинці: без чого українцям не можна сідати за кермо
Штраф 130 тисяч гривень: де водіїв жорстко карають за брудне лобове скло
Навіщо патрульний заглядає за плече водієві після зупинки автомобіля
Насамперед досвідчений автомеханік звертає увагу, що сучасне пальне має високе октанове число і чудові експлуатаційні характеристики насамперед завдяки наявності у своєму складі спеціальних присадок. Згодом вони випаровуються і бензин втрачає свої якості.
Бензин із вичерпаним терміном придатності має високий ступінь детонації і може становити небезпеку для двигуна автомобіля. Також неякісне паливо здатне засмічувати фільтри та інші елементи паливної системи автомобіля. Зрозуміло, що їзда на ньому не буде стабільною, супроводжуючись труднощами запуску двигуна і періодичними ривками, а тому категорично не рекомендується.
Автомобільний світ 2025 року вражає розмаїттям, але серед десятків новинок є ті, що задають тон.…
Встановлення газобалонного обладнання (ГБО) — популярне рішення серед українських водіїв, які хочуть знизити витрати на…
Німецький автопром давно асоціюється з якістю, технічною досконалістю та ресурсом, якого вистачає на сотні тисяч…
Чому слово "Toyota" стало майже синонімом надійності? Багато хто чув історії про ці автомобілі, що…
Обираючи вживаний автомобіль, більшість покупців звертають увагу не лише на ціну, а й на надійність,…
У сервісному центрі МВС зафіксували вкрай незвичний випадок — на перевірку потрапило фальшиве водійське посвідчення,…