Чимало українських водіїв нехтують регулярним контролем тиску в шинах свого автомобіля. Взимку така недбалість може призвести до небезпечних наслідків. Експерти пояснили, чому не варто припускатися подібних помилок.
Читайте також:
Сім способів відрізнити перекупа від звичайного власника під час купівлі автомобіля
Жінка-водій Uber розкрила секрет ідеальної чистоти в таксі
Найефективніші способи боротьби із запотіванням лобового скла в автомобілі
Насамперед варто розуміти, що зниження температури повітря неодмінно веде до падіння тиску в шинах. Якщо ви накачували колеса до 2,5 атмосфер при температурі +10 градусів Цельсія, то при морозі в -10 градусів він впаде нижче 2 атмосфер. Це явище негативно позначиться на керованості вашого авто і збільшенню гальмівного шляху, оскільки контакт із дорожньою поверхнею на спущених шинах погіршується.
Крім того, їзда на спущених шинах веде до їхнього швидкого зносу і підвищеної витрати палива. У зв’язку з цим експерти рекомендують контролювати тиск у шинах за допомогою манометра хоча б раз на тиждень.
Якщо ви задумалися про придбання вживаного автомобіля, слід підійти до цього процесу максимально серйозно і…
Якщо ви цінуєте стиль, задоволення від водіння і готові частково пожертвувати практичністю, то вам варто…
Згодом кожен автомобіль стикається з проблемою корозії. Однак деякі елементи кузова страждають від цього явища…
Обмерзання лобового скла в автомобіля взимку стає однією з найбільш дратівливих проблем для українських автомобілістів.…
Однією з найпоширеніших проблем SUV сьогодні залишається висока витрата палива. Особливо це стосується високопродуктивних спортивних…
На українських дорогах іноді можна побачити дорожні знаки, які легко сплутати зі схожими на них,…