Серед водіїв існує думка, що мити машину частіше потрібно взимку, коли дороги посипають реагентами. Однак влітку грязи не менше, тому мити автомобіль потрібно не тільки в зимовий період, передає «Твоя МАШИНА»
Влітку немає реагентів, які роз’їдають машину. Несподівано, але небезпека криється в деревах і інших рослинах. Їх смоли і соки при попаданні на кузов в’їдаються в лакофарбове покриття, тому звичайною водою змити їх не вийде. Доводиться навіть звертатися до спеціальних очисникам.
І це впливає не тільки на зовнішній вигляд. Смоли і соки дерев руйнують лакофарбове покриття, тому не можна дозволяти їм довгий час перебувати на кузові.
Іншу небезпеку становить собою пташиний послід. Хімічний склад екскрементів настільки агресивний і токсичний, що здатний руйнувати лак авто і фарбу.
Те ж саме стосується трупів мух, гедзів і інших комах. Вони теж виділяють їдкі речовини, до того ж, процес руйнування прискорюється жарким сонцем.
Незважаючи на те, що влітку дороги не посипають реагентами, їх все ж можна зустріти. Не варто забувати про калюжі технічних рідин, які можуть залишитися від інших машин, і розплавленому на сонці бітумі.
Влітку багато шкодять кузову речей, тому хоча б раз в два тижні варто мити машину хоча б просто водою. Якщо є видимі сліди смол, клею, комах або посліду, то варто застосувати більш сильні засоби.
Дізнайтеся про основні помилки використання кондиціонера в авто, щоб уникнути поломок та забезпечити комфорт під…
Дізнайтеся, як подовжити термін служби батареї електромобіля за допомогою простих порад. Зберігайте ємність акумулятора та…
Toyota попередила про значне підвищення цін на автомобілі через нові мита на імпорт. Споживачів чекають…
В Україні ви можете оформити автомобіль на себе без водійських прав. Досліджуйте нові можливості власності…
В Україні водії не отримують штрафи за перетин стертої суцільної лінії розмітки, якщо вона не…
В Україні запровадять камери для фіксації проїзду на червоне світло. Штрафи відправлятимуться поштою.