Кримський міст скоро завалиться: названа причина

Кримський міст побудований без дотримання всіх норм геодезії і будівництва такого роду споруд. Будь-які навантаження, зокрема танення льоду в Азовському морі, приведуть до його руйнування.

“Міст побудований без дотримання всіх норм геодезії і будівництва такого роду споруд. Там тектонічні плити, і зміщення буквально на кілька міліметрів призведе до того, що міст буде падати”, – сказав кримськотатарський активіст Ленур Іслямов, пише u-news.com.ua.

Він зазначив, що пуск вантажного транспорту, а в подальшому, залізничного сполучення прискорить руйнування.

Крім того, Кримський міст не застрахований від танення льоду в Азовському морі, і з приходом сильних морозів споруда буде приречене, вважає кримськотатарський активіст.

“При тій малій глибині Азовського моря, воно насправді дуже підступне, взимку там накопичується дуже велика кількість льоду. Просто в минулому році зима була досить тепла, а я пам’ятаю зими, коли там товщина льоду сягала 3 метрів. І коли це все починає сходити, крижини йдуть якраз в сторону Керченської протоки. Тому, це все рушить у бік Кримського моста, він в будь-якому випадку приречений “, – заявив Іслямов.Не пропустіть