Hyundai вивела на тести оновлений кросовер Hyundai Kona

Корейська марка приступила до випробувань оновленого кросовера Kona, який після рестайлінгу отримає “заряджену” версію N і виконання N-Line.

За запевненням видання TKCB, що опублікувало шпигунські знімки моделі, на тестах була помічена саме закамуфльована N-версія, з більш агресивними бамперами, новим дизайном задніх фар і багатьом іншим.

Автомобіль покритий щільним шаром камуфляжу, що досить дивно — зазвичай рестайлінг привносить лише легкі зміни, які в більшості своїй стосуються бампера і оптики. На шпигунських фото видно нову радіаторну решітку, яка, судячи з усього, стала ширшою і нагадує елемент Hyundai Santa Fe. Задня оптика може похвалитися новою графікою, а самі ліхтарі, як очікується, об’єднає смуга, що проходить по всій кришці багажника.

Оновлена версія отримає також новий інтер’єр і додаткові двигуни. Імовірно, Kona N буде оснащуватися двигуном 2.0 T-GDi на 275 к.с., що працює в парі з 8-ступеневим «роботом», версія N-Line отримає новий Smartstream 1.6 Turbo GDi потужністю 215 к.с. і 8-ступеневого «робота». У звичайній Kona буде той же мотор, що і на Sonata DN8 – 1.6 Turbo GDi потужністю 180 к.с. і 8-ступеневий автомат.


Не пропустіть