Renault Talisman оновився і отримав «турботрійку» (фото)

Компанія Renault показала оновлений Talisman, який надійде до європейських дилерів вже у червні. Новинка пережила легкий фейсліфтінг, отримала розширений набір обладнання, автопілот другого рівня і нову «турботрійку».

Серед зовнішніх відмінностей – по-новому оформлені радіаторна решітка і передній бампер. Оптика – повністю світлодіодна, а матричні фари доступні в якості опції. Крім того, оновлений Talisman обзавівся 10,2-дюймовою цифровою панеллю приладів та інформаційно-розважальною системою Easy Link з екраном діагоналлю 9,3 дюйма. Вона підтримує як Android Auto, так і Apple CarPlay.

Список обладнання поповнився автопілотом другого рівня: він може взяти на себе управління на швидкості до 160 кілометрів на годину, самостійно прискорюється і гальмує аж до повної зупинки. Разом з тим Talisman залишається єдиною моделлю в сегменті, яка за замовчуванням комплектується повнокерованим шасі 4Control. Також в оснащення моделі входять адаптивні амортизатори.

Що стосується двигунів, то новинка отримає трициліндровий турбодвигун об’ємом 1,3 літра і потужністю 160 кінських сил. Він працює з семиступінчастим «роботом» з подвійним зчепленням. Також доступний колишній 1,8-літровий агрегат з віддачею у 225 сил, який також встановлюється на Renault Megane RS і Alpine A110. Лінійка дизелів представлена ​​1,7-літровим чотирициліндровим двигуном, який видає 120 або 150 сил (в залежності від ринку) і працює в парі з шестиступінчастою МКПП. Також передбачений агрегат 2.0 Blue dCi в двох варіантах форсування: 160 або 200 сил. Він поєднується з шестиступінчастою КПП з подвійним зчепленням.


Не пропустіть


error: Content is protected !!