Audi уповільнює випуск електрокарів через нестачу акумуляторів

Автовиробник Audi знизив прогноз виробництва на 2019 рік для свого заводу в Брюсселі, де він виробляє електричний e-tron, більш ніж на 10 тис. автомобілів до 45242 одиниць, пише видання The Brussels Times.

Про це пише сайт Укравтопрому.

Хоча Audi офіційно не коментує ситуацію, внутрішні джерела повідомляють, що поставки батарей ідуть не так, як планувалося. Завод Audi Brussels виготовляє тільки електромобілі, а єдиним постачальником акумуляторів для цієї моделі є південнокорейська LG, яка обслуговує багатьох виробників автомобілів. Через своє домінуюче положення LG постійно підвищує ціни на свою продукцію. Ймовірно, чергове підвищення цін на батареї і позначилося на планах заводу.

Згідно з тими ж джерелами, Audi відкладає виробництво свого наступного електромобіля e-tron Sportback до 2020 року.

Крім нестачі батарей, причиною затримки виробництва називають також перебої з доставкою електродвигунів. Це, в свою чергу, пов’язано з недавнім страйком на заводі Audi в Дьєрі (Угорщина), де виробляються двигуни.

Проблеми з постачанням викликали скорочення робочого дня на заводі Audi Brussels. Зараз підприємство працює 6 годин на день замість 8. А незабаром завод взагалі може перейти на 4-х денний робочий тиждень.загрузка...

загрузка...