Tesla всерйоз перейнялася створенням нової моделі для Китаю

Майже через шість місяців після того, як Ілон Маск розповів, що Tesla може розробити новий автомобіль в Китаї, автовиробник офіційно запросив дизайнерів автомобілів представити проекти для нового EV в китайському стилі.

Tesla розмістила в китайській соціальній мережі WeChat оголошення про прийом заявок на дизайн для абсолютно нового автомобіля, але не уточнила, чи повинні дизайнери бути з Китаю. Відзначимо, що Маск вперше прокоментував можливість китайської моделі Tesla на заході з дебюту Model 3 на своїй фабриці в Шанхаї в січні.

«Я думаю, це буде дуже цікаво. Я думаю, що в Китаї є одні з кращих творів мистецтва в світі, і я думаю, що це буде оцінено по всьому світу. Я думаю, що це повинно бути зроблено, і ми зробимо це», – зазначив американський винахідник.

Детальна інформація про китайську Tesla не розкривається, але очікується, що це буде невеликий автомобіль, спроектований так, щоб розташуватися в модельному ряду марки на щабель нижче Model 3. Важко точно оцінити, коли може з’явитися новинка, тим більше що вона ще не розроблена.загрузка...

загрузка...