Mercedes показав новий тизер «зарядженого» AMG A35 (ФОТО)

Компанія Mercedes-Benz готує до прем’єри свою найбюджетнішу «заряджену» модель з приставкою AMG. У Мережі були опубліковані нові тизерні зображення, що розкрили безліч деталей майбутнього автомобіля.

Презентація Mercedes-AMG A35 пройде найближчим часом, а публічна прем’єра запланована на 2 жовтня, коли відкриється Паризький автосалон.

На тизері показана половина передньої частини кузова і половина «корми». Хетчбек пофарбували в яскраво-жовтий відтінок, а новий обвіс став виглядати агресивніше. Ззаду можна помітити новий бампер з дифузором чорного кольору. Очікується, що вихлопна труба буде роздвоєною.

Серед інших особливостей «гарячого» A-Class варто відзначити задній спойлер, тонування ліхтарів, стекол і чорні вставки на кузову. В салоні не варто чекати серйозних змін, втім авто все таки отримає спортивні крісла і фірмове кермо.

Новий Mercedes-AMG A35 оснастили 2,0-літровим двигуном з турбонаддуванням продуктивністю понад 300 к. с. Хетчбек отримав роботизовану КПП і повний привід.загрузка...


загрузка...