Багато автомобілістів в Україні вважають за краще відтягувати візит на АЗС до останнього, продовжуючи їздити на своєму авто вже після того, як загорілася сигнальна лампочка про нестачу палива на приладовій панелі. Якщо запас пального вичерпається і машина заглохне просто посеред дороги, це буде проблема водія, але поліція дивитиметься на цю зупинку як форс-мажор. Але далеко не скрізь законодавство так ліберально оцінює подібну ситуацію.
Читайте також:
П’ять провокаційних запитань поліції, на які водіям краще не відповідати
Автомобілі яких кольорів найважче продати: простіше перефарбувати
Наприклад, у Німеччині діє закон, який суворо забороняє водіям автомобілів зупинятися на автобані без вагомої причини. Заглохлий мотор до таких не належить. Ба більше, водієві, у якого закінчилося паливо під час їзди швидкісною магістраллю, випишуть штраф у розмірі 70 євро (близько 3200 гривень).
Законодавці трактують поведінку водія, який не перевірив запаси палива перед поїздкою, як недбалість. Якщо його машина встала посеред траси через брак пального, значить автомобіліст ненавмисно, але через власний недогляд, спровокував аварійну ситуацію, за що має понести покарання.
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…
На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…
Сьогодні автовиробники заради економії стали частіше випускати машини без штатного запасного колеса, що підвищує ризик…