Ніхто з автомобілістів не застрахований від потрапляння в ДТП. Навіть, якщо ви їздите за правилами і не порушуєте, все одно існує ризик, що ви потрапите в аварію. У такій ситуації, незважаючи на стрес, шок і можливі травми, слід діяти тверезо, не впадати в паніку і не робити грубих помилок, які в подальшому можуть коштувати дуже дорого. У Національній поліції розкрили водіям детальну інструкцію, що потрібно робити в разі, якщо ви стали учасником ДТП.
Читайте також:
Де водіям загрожує штраф у 260 тисяч гривень за водіння в неправильному взутті
До яких кнопок в автомобілі водіям краще не торкатися взимку
Насамперед слід з’ясувати, чи є травмовані. За наявності таких потрібно негайно викликати медиків і надавати першу допомогу постраждалим до їхнього приїзду. Автомобілі, що стали учасниками ДТП, переставляти категорично забороняється, це важливо для встановлення всіх обставин події. На них варто увімкнути аварійну сигналізацію та позначити знаком аварійної зупинки.
Далі потрібно зателефонувати за номером «102» і повідомити оператору точне місце ДТП, наявність і кількість постраждалих, відомості про їхній стан, марку і модель автомобілів. До приїзду поліції важливо встановити свідків та очевидців аварії, взяти їхні контактні дані.
Зупинка транспортного засобу правоохоронцями — звична ситуація на українських дорогах. Проте далеко не всі дії…
Для багатьох водіїв звичка одразу вимикати двигун після зупинки авто здається логічною — мета досягнута,…
Після початку повномасштабної війни багато українців, які ввезли автомобілі на іноземних номерах, не змогли вчасно…
При здійсненні купівлі-продажу транспортного засобу в Україні продавець повинен враховувати нові податкові правила. Як нагадує…
Догляд за автомобілем - це не тільки про підтримку його чистоти, а й про регулярне…
Міністерство розвитку громад та територій розробило новий проєкт постанови Кабінету Міністрів, що передбачає посилення вимог…