Ніхто з автомобілістів не застрахований від потрапляння в ДТП. Навіть, якщо ви їздите за правилами і не порушуєте, все одно існує ризик, що ви потрапите в аварію. У такій ситуації, незважаючи на стрес, шок і можливі травми, слід діяти тверезо, не впадати в паніку і не робити грубих помилок, які в подальшому можуть коштувати дуже дорого. У Національній поліції розкрили водіям детальну інструкцію, що потрібно робити в разі, якщо ви стали учасником ДТП.
Читайте також:
Де водіям загрожує штраф у 260 тисяч гривень за водіння в неправильному взутті
До яких кнопок в автомобілі водіям краще не торкатися взимку
Насамперед слід з’ясувати, чи є травмовані. За наявності таких потрібно негайно викликати медиків і надавати першу допомогу постраждалим до їхнього приїзду. Автомобілі, що стали учасниками ДТП, переставляти категорично забороняється, це важливо для встановлення всіх обставин події. На них варто увімкнути аварійну сигналізацію та позначити знаком аварійної зупинки.
Далі потрібно зателефонувати за номером «102» і повідомити оператору точне місце ДТП, наявність і кількість постраждалих, відомості про їхній стан, марку і модель автомобілів. До приїзду поліції важливо встановити свідків та очевидців аварії, взяти їхні контактні дані.
Електромобілі (EV) та гібриди (HEV) стрімко завойовують популярність завдяки екологічності, економічності та інноваційним технологіям. Експерти…
З приходом холодів українські автомобілісти згадали про існування у своїх транспортних засобах такого пристрою, як…
Якщо ви мрієте про спортивний автомобіль, але не можете дозволити собі купівлю нового авто, зверніть…
Автомобільні акумулятори є звичайними розхідниками, які мають свій термін служби. При цьому залежати він може…
Німецькі автовиробники традиційно асоціюються з розкішшю та продуктивністю. Однак ціни на них, як правило, непідйомні…
Багато українських автомобілістів приїжджають на АЗС з метою залити рівно стільки палива, скільки вистачить на…