Озвучені терміни виходу нового покоління кросовера BMW X5

Керівництво BMW прийняло рішення припинити випускати BMW X5 в кузові F15, хоча нинішнє покоління надійшло в продаж не так давно – в 2014 році. Замість оновлення в середині життєвого циклу X5 переживе зміну поколінь, повідомляє Твоя МАШИНА.

У найближчому майбутньому повинен з’явитися абсолютно новий кросовер BMW X5, який конкуруватиме з Porsche Cayenne і Volkswagen Touareg. Рішення випустити наступне покоління моделі в баварській компанії прийняли через конкуренцію.

Дебют X5 відбудеться наступного літа, а до кінця 2018 року автомобіль з’явиться на ключових ринках. Виробництво актуальною генерації кросовера на підприємстві в Південній Кароліні припиниться в липні, а трохи пізніше на конвеєр стане новинка.

В основу автомобіля ляже платформа CLAR, яку виробник вже встиг застосувати на свіжих 5-, 6- і 7-Series. Дане шасі дозволяє більш широко застосовувати в структурі кузова полегшені матеріали, завдяки чому вага кросовера зменшиться на 100-150 кілограмів.

Лінійка двигунів нового BMW X5 буде представлена ​​передовими агрегатами починаючи з 2,0-літрового турбомотора з чотирма циліндрами. Також модель знову отримає гібридну версію.

 


Не пропустіть