Яка зараз ситуація на дорогах

Станом на 06-00 год. 04.01.2019р. невеликий сніг в західних областях на решті території без опадів.

Про це повідомили в Укравтодорі.

Температура повітря  в нічний час у західних областях -3 -14°С, на іншій території країни від – 2 до -7°С.

На перевальних ділянках доріг в Львівській області , Торунському та Вишківському перевалах сніг. Стан покриття на більшості перевалів засніжене, на решті покриття мокре.

Стан покриття на а/д державного значення в Волинській, Івано-Франківській, Львівській та Луганській областях засніжене.  Рівненській області місцями ожеледиця.

Виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється обробка доріг протиожеледними матеріалами..

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 680 одиниця техніки та 1009 робітників, на чергуванні  1067 одиниця техніки та 1430 робітників

За повідомленням УкрГМЦ 4 січня в Одеській та Миколаївській областях пориви вітру 15-20м/с. На дорогах України ожеледиця ожеледиця.Внаслідок переміщення активного циклону в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях очікується ускладнення погодних умов: вдень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с, місцями в Приазов’ї 25 м/с, хуртовини, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, приріст снігового покриву  15-20 сантиметрів; протягом ночі 5 січня послаблення, вдень 5 січня припинення опадів і явищ.

Ускладнення погодних умов 4-5 січня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.


Не пропустіть