Столицю паралізували багатокілометрові затори

У вівторок, 14 травня, величезні затори захопили вулиці Києва. Також у місті трапилось майже два десятки аварій.

Про це повідомляє ТСН.

Рух ускладнено на Набережно-Хрещатицькій, Набережно-Луговій, Володимирському узвозі, Новокостянтинівській та низці інших вулиць Подолу. Набережному шосе, на якому трапилось одразу дві аварії, “стоїть” аж до мосту Метро. Ще одразу три ДТП трапилось на вулиці Грушевського.

Ранкові затори захопили також Гаванський міст, вулиці Олени Теліги (трапилось ДТП) й Набережно-Рибальська, яка стоїть аж до Північного мосту. Останній також переповнений від авто.

Величезні затори є й на вулицях Чорновола, Жилянській, Юрія Іллєнка, Січових Стрільців, Щусєва і Великій Житомирській. Крім того, рух ускладнено на бульварах Тараса Шевченка (зафіксовано одразу дві аварії) та Лесі Українки, а ще у районі Бессарабської площі.

У районі станцій метро “Олімпійська” та “Палац “Україна” також спостерігається перевантаження від авто низки вулиць. Зокрема на Великій Васильківській та Казимира Малевича. Затори також є на проспектах Лобановського, Повітрофлотському та Голосіївському.

У районі Шулявського мосту, який перебудовують, також спостерігаються чималі авточерги. Від автівок переповнений проспект Перемоги, починаючи ледве не від станції метро “Житомирська”. Також “стоять” вулиці Дегтярівська, Сікорського, Табірна та Василенка.

Рух ускладнено на Кільцевій дорозі у районі Софійської Борщагівки та Вишневого. Також стоять проспекти Академіка Паладіна (трапилась ДТП) та Леся Курбаса.

У напрямку правого берега стоять мости Південний, Північний та Патона.


Не пропустіть