Jaguar запатентував торгову марку EV-Type

Британський автовиробник зареєстрував торгову марку під назвою Jaguar EV-Type. Це говорить про те, що наступним спортивним автомобілем марки буде електрокар.

Товарний знак, який все ще перебуває на розгляді в глобальній базі даних брендів ВОІВ, вперше був опублікований в середині лютого. Звичайно ми всі знаємо, що часто автовиробники не використовують у виробництві зареєстровані назви, але це говорить про намір компанії випустити спортивний електрокар.

Назва EV-Type є відсиланням до культового спорткара Jaguar E-Type 1960-х і 1970-х років. Досі вважається, що Jaguar в даний час не визначився, яким буде наступник F-Type. Колишній директор по дизайну Ян Каллум в минулому році повідомив, що він розробив проект спортивного автомобіля Jaguar наступного покоління із середнім розташуванням двигуна і зовнішнім виглядом, натхненним нещасливим C-X75 2010 року.

У минулому році Jaguar представив концепцію Vision Gran Turismo Coupe у вигляді цифрової моделі, розробленої виключно для франшизи відеоігор Gran Turismo. Компанія не дала ніяких вказівок на те, що вона створить серійну версію електричного суперкара потужністю 1006 к.с., але її характерні особливості запозичені у C-X75 і F-Type.

Єдиним каменем спотикання може стати необхідність великих витрат на розробку спеціальної платформи для електричного спортивного автомобіля. Однак британська марка могла б розширити свою співпрацю з BMW, у якої ця платформа вже є.


Не пропустіть