Сторінка рубрики

Jaguar

Глобальний брак комп’ютерних чіпів боляче вдарив по Jaguar Land Rover. Всупереч 70-відсотковому зростанню продажів, популярна марка втратила 110 млн фунтів стерлінгів через дефіцит мікросхем. Проте, попит на люксові позашляховики залишається високим. У рекордну суму замовлень на 110 000 авто близько 29 000 припадає на нову модель Defender. Найцікавіший автомобіль британського бренду виділяють в модельному ряду мега розкішні характеристики:

  • два дизельних або бензинових двигунів на вибір;
  • регульована пневматична підвіска, що ідеально підходить для перетнутої місцевості;
  • просторий салон оброблений шкірою чи текстилем;
  • сидіння з повним електроприводом;
  • кермо з підігрівом;
  • камера у дзеркалі заднього виду.

Ягуар Defender, продажі якого за три місяці досягли 17 000 одиниць, здатний викликати справжній фурор. Проблемою залишається нестача напівпровідників, що обмежує фінансові результати автомобільного гіганта.

Вихід з напівпровідникової кризи

За останнім фінансовим звітом JLR частка «м’яких гібридів» склала 57%, підзаряджальних гібридів – 6,5% і чистих електромобілів – 2% від усієї продукції, проданої в поточному році. Компанія готується до подолання труднощів, що невпинно збільшуються через дефіцит чіпів. У специфікації мікросхем і продуктів будуть вноситися всі можливі зміни. Адаптація елементів прискорить реагування на подальші зміни ринку.
Машина, знаменитий логотип якої з’явився вперше в 1935 році, демонструє зростання продажів у всіх регіонах, включно з Україною. Успіх діапазону електрифікованих трансмісій надихає JLR на подальше стимулювання попиту. Тому поява нового гібриду на платформі MLA останнього покоління очікується вже в першій половині 2022 року. Більше про марку, чия історія налічує понад 85 років, знає ресурс “Твоя МАШИНА” – експерт автосвіту номер один.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти