Сторінка рубрики

Mini

Mini – британська марка автомобілів з потужною історією. Бренд був організований у 1959 році British Motor Corporation, щоб задовольнити потребу в економічних авто. Виробництво почалося з дводверного седана, який мав шалений успіх. Унікальний класичний британський стиль у недорогій, компактній та маневровій упаковці миттєво став культурним феноменом. Британська малолітражна машина випускалася у кількох версіях, включаючи універсал, пікап та ралійного демона Mini Cooper.
Найпродаваніший автомобіль використовувався різними тюнінг-ательє як база для кастомних моделей. Тому до переходу компанії під управління BMW у 2000 році емблеми постійно змінювали свій зовнішній вигляд. Срібне коло з червоною назвою бренду всередині та квадратними крилами по боках надихнуло сучасну версію. Новий чорно-білий логотип акцентується на прямих лініях крил, що символізують свободу та швидкість. Напис усередині кола врівноважує геометрію емблеми.

Міні модельний ряд

Кожна модель британської малолітражки відрізняється привабливим культовим дизайном, творчим використанням простору та унікальним почуттям їзди на картингу. Одними з найцікавіших автомобілів залишаються класичний 2-дверний хетчбек, 4-дверний хардтоп, легендарний кабріолет та нещодавно доданий акумуляторний SE. Серед останніх змін, що поширюються на всю лінійку:

  • стандартизація цифрової приладової панелі;
  • дизайнерські характеристики в частині кольору та оздоблення;
  • розширення базової комплектації електронними засобами безпеки та додатковими інформаційно-розважальними функціями.

В цілому все залишилося як раніше. Бренд рідко робить значні освіження, оскільки покладається на поступові покращення. Більше про тюнінг та рестайлінг знає редакція “Твоя машина”. На сайті на вас чекають фото, тест-драйви, актуальна інформація про новинки та продажі головної малолітражки телесеріалу “Містер Бін”.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти