Mini назвав ціни на спецверсію Oxford Edition

До серії приєднується і Countryman Oxford Edition.

Ось уже кілька років Mini пропонує спеціальну недорогу модель, доступну тільки студентам коледжів, недавнім випускникам і активним або таким, що недавно вийшли на пенсію, американським військовим. Вона називається Oxford Edition, і з кращою ціною постачається хороший список обладнання, який зазвичай додає тисячі доларів до ціни.

У зв’язку з тим, що продажі сильно постраждали через коронавирус, Mini вирішила запропонувати Oxford Edition всім, незалежно від освіти або військового досвіду. Мало того, Oxford Edition тепер включає Countryman з переднім або повним приводом.

«Наші Oxford Edition – все про пропозицію моделей Mini з неймовірною цінністю, за привабливою ціною, без втрати стилю, змістовності і інших характеристик Mini», – сказав Майк Пейтон, віце-президент Mini Americas. «Пропонуючи наші Oxford Editions всім бажаючим і додаючи універсальний Countryman Oxford Edition, ви отримуєте додаткові кошти, щоб зробити Mini більш доступним для більшої кількості клієнтів».

Ціни на Countryman Oxford Edition починаються з 25900 доларів, а версія All4 – з 27900 доларів. Це на 3000 і 2500 доларів менше в порівнянні з класичними моделями. Проте, ці ціни включають в себе оновлені 18-дюймові колеса, підігрів передніх сидінь, антрацитову стелю, автоматичний клімат-контроль і шість різних варіантів кольору кузова. У компанії повідомляють, що додаткове обладнання коштує 5500 доларів.

Стандартні двохдверні й чотиридверні Oxford Editions Cooper залишаються ціновими чемпіонами. Починаючи з 19750 доларів США за дводверну версію Oxford Edition коштує на 3650 доларів менше, ніж класика початкового рівня. Як і у Countryman, Cooper отримує оновлені колеса розміром 17 дюймів, підігрів сидінь і шість колірних варіантів. Подвійний панорамний місячна дах також є стандартним.

По суті, Mini знижує ціну на базові моделі Cooper і Countryman. Автовиробник не знає, як довго триватиме ця пропозиція «все включено», але Countryman Oxford Edition буде доступним в обмеженій кількості, починаючи з липня. Cooper доступний вже зараз.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти