Сторінка рубрики

УКР Автопром

Укравтопром не найсильніша галузь в нашій країні, а у світі ми займаємо лише сорок шосте місце за обсягами виробництва. Сьогодні автомобільну промисловість України складають легкові авто іноземних брендів та автобуси й вантажівки вітчизняного виробництва.
На сторінках порталу «Твоя МАШИНА» завжди можна прочитати свіжі новини, які присвячені вітчизняному автомобілебудуванню. А в архіві можна знайти старі статті по цій темі.

Українські марки

Найвідоміша українська марка – ЗАЗ. Транспортні засоби виготовлені на запорізькому автомобілебудівному заводі в недалекому минулому мали бюджетну ціну і тим самим вигідно виділялися на фоні конкурентів. Але в той час, коли марка стала відомою і популярною, конкурентів майже не було.
Назви українських марок:

  • ЗАЗ,
  • Богдан,
  • КрАЗ.

Сучасний стан автомобільної промисловості

Легкові машини в Україні збираються з іноземних деталей на заводах «ЗАЗ» й «Єврокар». Тому український автопром більшою мірою складають автобуси й с/г техніка, яку створюють і будують на вітчизняних виробництвах.
Періодично з’являються чутки про те, що ЗАЗ відродить виробництво народної моделі «Славута», але ніякого підтвердження ці чутки не мають. В даний час завод збирає нову модель бренду Renault – «Arkana» і декілька моделей «Lada».
На «Єврокарі» збирають декілька моделей відомого чеського бренду Skoda.

Щоб бути в курсі всіх останніх новин та подій української автомобільної промисловості, підписуйтесь на наш сайт.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти