В Україні впало виробництво автомобілів

Українське автомобільне виробництво почало 2021 рік з падіння темпів. Результати цього січня виявилися на 29% гірше результатів минулого року, передає «Твоя МАШИНА».

У січні 2021 року заводи виробили 604 транспортних засоби, коли за минулий січень було створено 850 машин. Найбільше занепад видно, якщо подивитися на виробництво автобусів.

За місяць було вироблено 24 автобуса, а це на 58% гірше попереднього результату. Більшу частину забезпечив «Черкаський автобус», який відзвітував про 15 транспортних засобів. ЗАЗ виробив 8 автобусів, а Часовоярский автобусний завод за місяць зібрав тільки одну машину.

Виробництво комерційних авто теж зазнало серйозний процентний занепад. У минулому січні «Черкаський автобус» виробив в два рази більше машин. Але різниця становить всього дві машини – в 2020 році було зібрано чотири авто, в а 2021 – лише два. До речі, в статистиці давно не згадується АвтоКрАЗ, який не нагадує про себе з 2016 року.

Як завжди, найбільше в Україні виробляються легкові автомобілі. Хоча в 2020 статистика була сформована за даними тільки від одного заводу, в 2021 брали участь і ЗАЗ, і Єврокар. Однак виробництво впало на 27% – в січні обидва заводи виробили 576 одиниць, з яких 325 легкових машин з ЗАЗу і 251 з Єврокару.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти