ТОП-5 найпопулярніших електрокарів в Україні

Україна є лідером Європи за темпами продажів електромобілів. У цьому році на території країни було реалізовано рекордну кількість машин на електротязі: за 10 місяців 2 225 місцевих жителів пересіли на екологічні авто. Як повідомляє «Укравтопром», в порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник виріс на 227%, передає Твоя МАШИНА з посиланням на AUTO.RIA.com.

При цьому, найбільшою популярністю користуються саме вживані моделі – зараз вони займають 86% ринку електрокарів України. У минулому році їх частка становила 42%. Найчастіше електромобілі купували мешканці столиці. З січня по жовтень 528 електромобілів отримали київські номери. На другому місці Харківська область – 406 продажів. Замикає трійку лідерів за кількістю зареєстрованих в цьому році електромобілів Одеська область. Тут за названий період було придбано 405 машин на електротязі.

Найпопулярнішим автомобілем в Україні, як і в усьому світі, залишається Nissan Leaf. Його встигли придбати 1 855 українців. На другому місці за популярністю виявилася модель BMW i3 – 79 продажів. Третій рядок займає Tesla Model S з показником в 56 продажів.

Також до ТОП-5 потрапив електричний Ford Focus (54 продажу) і Fiat 500 (30 продажів).


Не пропустіть