Компанія SEAT представила 310-сильний хот-хетч Leon Cupra R

Автомобіль став найпотужнішою моделлю в історії компанії

Іспанський бренд SEAT розсекретив новий «заряджений» хетчбек SEAT Leon Cupra R перед публічною прем’єрою, яка відбудеться через декілька днів на автосалоні у Франкфурті.

Нагадаємо, що модель SEAT Leon Cupra має потужність в 300 кінських сил, проте цього недостатньо для того, щоб поборотися з Volkswagen Golf R, який отримав 310-сильний бензиновий агрегат. Таким чином SEAT Leon Cupra з приставкою R може похвалитися 310 “конячками”, як і хетчбек із Вольфсбурга.

Варто відзначити, що модель від Volkswagen є серійною моделлю, в той час як іспанська SEAT Leon Cupra R буде випускатись лімітованим тиражем. Відомо, 310-сильний мотор мають тільки версії з механічною трансмісією, а для моделей з коробкою DSG передбачений 300-сильний двигун.

Серед зовнішніх відмінностей SEAT Leon Cupra R варто відзначити аеродинамічні елементи виконані з карбону. Колісні диски отримали мідний відтінок.

Клієнтам запропонують SEAT Leon Cupra R в чорному та сірому кольорах. За додаткову плату хетчбек можуть пофарбувати в особливий матовий сірий колір.

Публічна прем’єра моделі відбудеться на виставці у Франкфурті.


Не пропустіть