У Мережі з’явилось рендерне зображення серійної версії спорткара Toyota Supra

0

Японська компанія Toyota готуєтья до прем’єри відродженого спорткару Toyota Supra, проте зовнішність моделі до сих пір не була розкрита. На сторінках американського автомобільного видання з’явилися свіжі рендери серійного виконання моделі, передає Твоя МАШИНА.

Про відродження Toyota Supra в світових автомобільних виданнях вже було сказано досить багато – модель розробляється паралельно з баварським родстером BMW Z4, а під капотом «топової» версії моделі розташується 3,5-літровий турбований V6, потужність якого складе більше 400 кінських сил. Поряд з цим зовнішність моделі до сих пір залишалась загадкою.

Один з незалежних художників на форумі SupraMKV опублікував результати своєї роботи зі створення рендеру серійного спорткара Toyota Supra. Автор зображення зазначив, що віртуальний автомобіль базується на концепті, представленому ще в 2014 році, а також увібрав в себе деякі дизайнерські особливості, помічені на тестових варіантах.

Варто відзначити, що рендер Toyota Supra отримав дійсно багато спільного з концептом Toyota FT-1 – модель зберегла складну форму передньої частини кузова, а також обтічну форму капота. Також смуги світлодіодів замінені на більш звичну оптику, що робить автомобіль ще більше схожим на серійну версію.


Не пропустіть