Нова Hyundai Sonata отримала вражаючий дизайн (ФОТО)

Sonata 2020 року постала перед нами в новому вигляді з розумними технологіями, що роблять автомобіль ще комфортнішим, а компанія Hyundai цією новинкою підтвердила свою прихильність седанам.

Нова Sonata 2020 року – це восьме покоління средньорозмірного седана Hyundai, також являє собою останню і саму масштабну модернізацію автомобілів з модельної лінійки південнокорейського бренду. У той час як кросовери і позашляховики агресивно витісняють з ринку такі чотиридверки, Hyundai вважає, що седани все ще варто випускати і продавати.

Екстер’єр новинки відрізняється від актуального покоління седана новою концепцією дизайну корейської марки.

Передня частина машина стала більш гіпертрофованою і такою, що запам’ятовується: широка решітка радіатора тепер наводить страх на оточуючих, в нижній частині бампера з’явилися решітки повітрязабірників, що стали більш тонкими, а протитуманні фари і ДХВ були перероблені і отримали нову форму.

Задній ліхтар простягається через всю кришку багажника, що створює досить шокуючий ефект. Довжина нового кузова Sonata збільшена на 45 мм, колісна база виросла на 35 мм, а ширина збільшилася на 25 мм.

Новий седан Hyundai Sonata отримає гібридну силову установку 2.0L, 2.0T і 2.4L. У продажу модель з’явиться до кінця 2019 року.


Не пропустіть

загрузка...