Як купити б/у авто і не пошкодувати: 5 ознак, що машина “убита”

Експерти назвали п’ять ознак убитого автомобіля, передає «Твоя МАШИНА» .

VIN-номер

При публікації машини на сайті недобросовісні продавці можуть вказати код для подібної машини, щоб заплутати покупця. Тому при огляді авто потрібно звіряти фактичний VIN-номер з зазначеним в документах. Якщо продавець відмовляється показувати документи, то це повинно викликати підозри. Можливо, це не власник машини, або ж власник намагається приховати інформацію про ДТП.

Салон

Якщо салон продаваної машини відрізняється від заводського варіанту, то можна зробити висновок, що автомобіль потрапив в аварію. Особливо це видно по відсутності декоративних елементів.

Колір авто

Невідповідність реального кольору кузова з фотографіями говорить про те, що машина піддалася ремонту. Якщо продавець замовчує про заміну частини кузова, то це спроба приховати ДТП.

Заводські скла

Скло теж замінюють для того, щоб замести сліди аварії. Варто перевірити маркування, так як на оригінальних частинах буде вказана дата виготовлення.

Стан двигуна

Для діагностики варто відвідати автосервіс. Якщо двигун підозріло чистий, то варто задуматися про намір приховати протікання масла. Сизий або чорний дим вказують на збільшену витрату масла.

Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти